Nogometprva pripremna utakmica

Pao klub bivšeg trenera: golovima talentiranih igrača Šibenik stigao do pobjede

Piše K. G.
3. srpnja 2024. - 20:29
Morrison Agmeyanga zabio je pobjedonosni gol za Šibenik u prijateljskoj utakmici protiv VeležaNikša Stipaničev/Cropix

Nogometaši Šibenika pobijedili su mostarski Velež 2:1 (1:0) u prvoj pripremnoj utakmici za novu sezonu odigranoj u srijedu u Kupresu.

Narančasti su do pobjede stigli golovima nadarenih igrača napadača Lovre Kulušića u 43. minuti i stopera Morrisona u 72. minuti. U međuvremenu je Velež izjednačio golom Onenea u 60. minuti.

U Kupresu je za Šibenik debitirao Brazilac Falcao koji je stigao iz berlinske Victorie.

Zanimljivo, Velež trenutačno vodi Damir Čanadi, bivši trener Šibenika s kojim su Narančasti ispali iz 1.HNL u sezoni 2022./23.

Trener Mario Carević izveo je početnu postavu Đaković, Mučić, Brajković, Perić, Punčec, Pozo, Kolega, Majić, Torres, Kulušić, Božić. Još su igrali: Mišević, Baturina, Morrison, Sopić, Gačić, Roca, Laća, Delić, Sekulić, Falcao, Iyendjock.

05. srpanj 2024 20:39