Mali nogometFuncuti slavili u Sesvetama

Šibenik 1983 ostvario i drugu pobjedu za redom u gostima; Briljirao je vratar Jarmanović

Piše Krešimir Gulin
24. listopada 2021. - 10:36

Šibenski Funcuti slave svoju drugu uzastopnu pobjedu u gostima. Naime, novaci u 1.HMNL su poslije dva uvodna poraza, uzeli velikih šest bodova na strani i to ne teškim gostovanjima kod Universitasa i Alumnusa.

Trobod u Sesvetama zaslužili su mirnom i strpljivom igrom, ali i zahvaljujući tome što su na vratima imali raspoloženog Jarmanovića, koji je pono titulu igrača utakmice.S druge strane, domaćine su skupo stajali brojni promašaji, naročito kod rezultata 2:2.

Na poluvrijeme je momčad trenera Andrije Bakule otišla s prednošću od 2:0. Međutim, domaćini u svega dvije minute poništavaju vodstvo Šibenčana.

Uslijedilo je nekoliko dobrih prigoda Alumnusa, ali i odličnih obrana Jarmanovića. U samoj završnici, za goste zabijaju Jurić i Jurjević i tri važna boda idu na Baldekin.

Alumnus- Šibenik 1983 2:4 (0:2)

SESVETE- Sportska dvorana Jelkovec. Suci: Tomislav Katanić i Siniša Ličnić. Strijalci: 0:1 Dekanić (7./ag), 0:2 Jurjević (8.), 1:2 Kovačić (27.), 2:2 Dekanić (28.), 2:3 Jurić (39.), 2:4 Jurjević (40.). Najbolji igrač: Mario Jarmanović (Šibenik 1983).
Alumnus Sesvete: Modrušan, Klarić, Čilić, Grubeša, Copić, Dekanić, Davidović, Tolić, Kovačić, Andrić, Ledinščak, Penava.
Šibenik 1983: Jarmanović, Jurjević, Jurić, Šućur, Matković, Milišić, Knežić, Jurković, Palavra, Pehar, Knez, Škugor.

19. travanj 2024 17:03