Mali nogometTežak poraz na Gripama

Crnica igrala samo jedno poluvrijeme, a onda ‘nestala‘ s terena. Za Šibenčane pogotkom debitirao srpski internacionalac

Piše šibenski.hr
6. veljače 2021. - 10:04

Malonogometaši Crnice nisu uspjeli nastaviti pozitivan niz nakon velike pobjede nad prvakom Olmissumom na Baldekinu na startu drugog dijela sezone.

Šibenčani su teško poraženi (2:7) na Gripana od splitskog Universitasa u drugom uzastopnom dalmatinskom derbiju. Momčad trenera Mladena Perice držala se u prvom poluvremenu koje je završilo (2:2). No, u nastavku je na terenu postojao samo domaćin koji je s pet pogodaka došao do važne pobjede.

U redovima Crnice debitirao je srpski malonogometaš Nikola Matijević koji je postigao zgoditak za (1:1). Osim njega, mrežu Splićana je tresao kapetan Dragan Vuković.

U idućem kolu, Crnica na Baldekinu dočekuje zagrebačku Uspinjaču.

16. travanj 2024 13:56