Crnica odličnom igrom u Puli pokvarila feštu domaćina: u ludoj završnici Šibenčani mogli i i do sva tri boda

Piše Krešimir Gulin
5. studenog 2022. - 11:51

Crnica je uzela bod u dvorani koja nosi ime slavnog boksača Mate Parlova i tako pokvarila feštu Puležana koji su pred svojom publikom slavili ulazak u Elitnu rundu Lige prvaka. Mogli su Šibenčani u stilu Parlova i nokautirati domaćine i uzeti pun plijen, jer su vodili 5:3 dvije minute prije kraja. Međutim, Difonzo i Danijel Moravac su s dva gola u istoj minuti donijeli bod Puli.

Dapače, u samoj završnici domaćini su mogli i do pobjede, ali je Bilić promašio izglednu prigodu. No, takav ishod ne bi bio pravedan s obzirom na dobru igru koju su Šibenčani prezentirali u zanimljivoj utakmici koju su obilježile golijada i ‘luda‘ završnica.

Futsal Pula- Crnica 5:5 (1:2)

PULA- Dvorana ‘Mate Parlov‘. Gledatelja 500. Suci: Josip Dujmić i Marijan Šimatović.

Strijelci: 0:1 Badrov (5.), 1:1 Baisel (6.), 1:2 Radić (17.), 2:2 Milanović (31.), 2:3 Mudronja (32.), 2:4 Radić (35.), 3:4 Milanović (37.), 3:5 Žilić (38.), 4:5 Difonzo (39.), 5:5 Da. Moravac (39.). Najbolji igrač: Josip Radić (Crnica).

Futsal Pula: Milanović, Osredkar, Mataja, Lolić, Vukmir, Lorber, Da. Moravac, De. Moravac, Grbić, Hasanbašić Baisel, Difonzo, Bilić, Prelčec.

Crnica: Luketin, Škugor, Vuković, Šamija, Perić, Jolić, Badrov, Žilić, Radić, Copić, Mudronja.

17. travanj 2024 00:37