KošarkaZadar protutnjao Baldekinom

Sedam poraza u sedam utakmica: Šibenka nastavila crni niz u Ligi za prvaka

Piše Krešimir Gulin
21. travnja 2023. - 20:45

Bez većih problema Zadar je slavio u starom dalmatinskom derbiju. Momčad trenera Danijela Jusupa već u prvom poluvremenu riješila je pitanje pobjednika na Baldekinu. Tricom slovenskog centra Leona Šantelja gosti su otišli na više od plus 20 (47:26) u zadnjoj minuti druge četvrtine. Već tada je bilo jasno tko će uzdignutih ruku napustiti parket dvorane na Baldekinu.

U drugom poluvremenu Zadrani su tek rutinski odrađivali posao.

Što se Šibenčana tiče, oni su nastavili svoj crni niz u Ligi za prvaka u kojoj u sedam utakmica još uvijek ne znaju za pobjedu.

Ako su htjeli ozbiljnije parirati Zadranima, Narančasti su morali odigrati kudikamo kvalitetnije, naročito u napadu.