KošarkaVelika pobjeda

Konačno je pala i Ragusa! Košarkašice Šibenika napravile veliki preokret i ostale u igri za finale

Piše šibenski.hr
17. travnja 2021. - 18:04

Košarkašice Šibenika pobijedile su 65:60 na gostovanju u Dubrovniku košarkašice Raguse i ostale u igri za plasman u finale Prvenstva Hrvatske.

Igračice trenera Stipe Bralića u drugom su poluvremenu napravile veliki preokret, budući su nakon prvih 20 minuta gubile deset razlike. Šibenčanke su bile furiozne u četvrtoj četvrtini koju su dobile 20:7 i uzele važne pobjedu kojom su se djelomično revanširale Dubrovčankama za neadvni poraz u finalu Kupa Ružice Meglaj Rimac.

Ovom pobjedom Šibenčanke su ostale u igri za plasman u finale domaćeg prvenstva. One imaju sudbinu u svojim rukama i odlučivat će o ulasku u završnicu u međusobnom okršaju sa zagrebačkim Medveščakom na Baldekinu u posljednjem kolu Lige za prvaka.

Dubrovačka Ragusa već je odavno osigurala nastup u finalu.

Ragusa- Šibenik 60:65 (18:16, 22:14, 13:15, 7:20)

DUBROVNIK- Dvorana u Gospinom polju. Bez gledatelja. Suci: Josip Jurčević, Roko Hordov, Dino Vukušić.

Ragusa: Pocrnjić, Stojanović (15), Čagalj (3), Miloglav (4), Matić (11), Baletić, Todorić (17), Vrsaljko (6), Majstorović (1), Putica, Ivanišević, Silov (3).

Šibenik: Washington (20), Ujević (10), Barišić, Tabula, Cigić (14), Jeremić (12), Skrozić, Šarić, Ćuklin (2), Dujić (7).

19. travanj 2024 19:52