Zvijezde onlineobjavila video

Livajina supruga navijala za Joška Gvardiola, na početku utakmice posvetila mu je status

Piše SCENA SD
22. veljače 2023. - 23:00

Iris Livaja, supruga hajdukovca Marka Livaje objavila je na svojem Instagram storyju video u kojem navija za bivšeg dinamovca Joška Gvardiola.

Gvardiol je od prve minute zaigrao u utakmici Lige prvaka između njegova sadašnjeg kluba Leipziga i Manchester cityja, a supruga Marka Livaje snimila ga u televizijskom prijenosu, dok je bio u tunelu i kratko mu poželjela sreću.

"Ajmo Joško Gvardiol, sretno", napisala je Iris i ostavila mu nekoliko motivacijskih emotikona.

Joško Gvardiol u 70. minuti zabio je za izjednačenje 1:1. Halstenberg je ubacio iz kornera, a Gvardiol je odličnim skokom nadvisio obranu Cityja i glavom loptu poslao u gol.

23. travanj 2024 21:49