RukometPAKET 24 PREMIJER LIGA

Praznih ruku iz Trogira, domaćin 35 puta zatresao mrežu RKHM Dubrovnik

20. studenog 2021. - 21:44
Luka Bevanda (crveni dres, 10/RKHM Dubrovnik) protiv Trogira u prvom dijelu natjecanja u skupini 'B', u Gospinom poljuTonči Vlašić

Trogir je prema očekivanju bio bolji kod kuće od RKHM Dubrovnik. Slavio je u utakmici 10. kola skupine 'B' PAKET24 Premijer lige s 35:25 (19:13).

RKHM Dubrovnik je susret počeo neiskorištenim sedmercem, ali je nakon pet minuta igre vodio s 3:1. Trogir je, ističe se na službenoj stranici Hrvatskog rukometnog saveza, svoju radnu temperaturu dostigao nakon petnaestak minuta igre. Prva veća prednost bila mu je 9:6, i rasla je sve do kraja prvog poluvremena koje je završilo s 19:13. RKHM Dubrovnik se silno trudio početkom nastavka. Ali nikako sastav trenera Vlada Šole nije mogao naći igru za raspoloženog domaćina. Tako je Trogir već nakon sedam minuta drugog dijela bio na plus deset (24:14). Tom razlikom su na kraju i okončali susret.

Čak 19 obrana imali su domaći vratari. Goti Maričić dao je 12, a Tomislav Radnić 10 pogodaka.

RKHM DUBROVNIK U TROGIRU

RKHM Dubrovnik je u Trogiru igrao u sastavu: Kristijan Raguž (1 obrana), Antonio Tomić, Maroje Purin, Nedjeljko Jurković (5), Marko Pedić (1), Mihael Krešić (1), Luka Bevanda (3), Toni Jakić (5), Luka Morović (7 obrana), Dino Bukva (3), Ivan Jurić, Samid Mekić (7), Pero Kosović, Vlado Raos i Petar Bazdan.

U skupini 'B' PAKET24 Premijer lige lider Nexe ima svih 20 bodova, druge su Sesvete s 13 bodova,na trećem i četvrtom mjestu su Zamet i Moslavina s po 10 bodova, petio je Varaždin 1930. s utakmicom manje i 9 bodova, šesti i sedmi su Trogir i Bjelovar s po 8 bodova, dok je bez boda na posljednjem osmom mjestu RKHM Dubrovnik, koji ima utakmicu manje.

U 11. kolu RKHM Dubrovnik je 27, studenog gost Bjelovara. Još se ne zna kad će se odigrati zaostala utakmica RKHM Dubrovnik - Varaždin 1930.

19. travanj 2024 20:50