NogometPIONIRI 16. KOLO |

BEZ POBJEDNIKA U GOSPINOM POLJU Sekunde dijelile GOŠK Dubrovnik 1919. od pobjede protiv druge momčadi splitskog Hajduka

6. travnja 2021. - 13:57

Druga momčad Hajduka, većinom igrači rođeni 2007. godine (kategorija pionira su dječaci rođeni 2006. i mlađi), kojih desetak sekundi prije nego će sudac Miho Trković s Grude pokazati kako će se igrati četiri minute nadoknade, izjednačili su na 1:1 u Gospinom polju u utakmici 16. kola Prve nogometne lige Središta Split za pionire. Roko Vuletić, vratar GOŠK Dubrovnik 1919., nije uspio uhvatiti loptu, Bruno Durdov je u gužvi bio najspretniji te je izjednačio rezultat.

GOŠK Dubrovnik 1919. je poveo u posljednjim sekundama prvog poluvremena. Nino Domazet je igrao rukom, te je domaćin dobio priliku povesti iz kaznenog udarca, a tu priliku je iskoristio Mihael Sršen.

Bilo je prilika s jedne i druge strane, Hajduk II je imao posjed lopte u nastavku, ali domaćin je na kraju imao najveću priliku.

Pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. pod vodstvom Olivera Kljajića igrali su u sastavu: Roko Vuletić, Periša Čagalj (od 70. Antonio Đivanović), Đivo Dabo (od 36. Antonio Lučić), Antoan Kušar (od 68. Toma Bašica), Mihael Sršen, Ivan Oberan, Frano Vlašić, Pero Koprivec, Dino Kašić (od 59. Arijan Đuderija), Dominik Tolja i Filip Obradović (od 59. Zlatan Kacić).

Pioniri GOŠK Dubrovnik 1919. su prvi put ove sezone odigrali neriješeno. Imaju 28 bodova, te su peti u konkurenciji četrnaest klubova. U prethodnih 14 utakmica ostvarili su 9 pobjeda i 5 poraza. Hajduk II i dalje ima četiri boda više od dubrovačkog sastava, te je treći (10 pobjeda, 2 remija i 3 poraza). Lider je neporaženi Primorac iz Stobreča s 39 bodova (12 pobjeda i 3 remija).